7/24 Destek Hattı +90 262 321 06 32

Barselona Turu

1.GÜN İSTANBUL - BARSELONA (FLAMENCO GECESİ)
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş Terminali'nde en az 3 saat öncesi bulunulması tavsiye edilir. Bilet,  bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK1835 tarifeli seferi ile saat 11:05'de Barselona’ya uçuş. Yerel saate göre 12:55'de Barselona’ya varışımızın ardından, alanda bekleyen özel otobüsümüzle panoramik şehir turu için hareket. Turumuz esnasında; Marina, Colombus Sokağı, Ünlü Batllo Evi ve Mila ev yapıları, La Sagrada Familia, Olimpiyat Stadı, Eski Boğa Güreş Arenası, Sant Jordi Spor Salonu, İspanya ve Catalunya Meydanı, La Ramblas Caddesi ve Calatrava Kulesi görülecek yerlerdendir. Ardından otele hareket ve odalara yerleşme. Akşam arzu eden misafirlerimiz İspanyol dansları ve müziği eşliğinde gerçekleşecek ekstra Flamenco Gecesi turuna katılabilirler.  Ardından otele geri dönüş. Geceleme otelimizde.
2.GÜN BARSELONA (GIRONA & FIGUERAS-DALI MÜZESİ)

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Girona & Figueras (Dali Müzesi) turuna katılabilirler. Catalan musevi cemaatının 600 yıldan fazla yaşadığı ünlü Girona şehri daracık sokakları, Musevi cemaatinin yaşamından kesitler vererek bizi geçmişe götürecek. Ünlü Jewish Meydanı, El Call görüldükten sonra, Figueras şehrinde sürrealist ressam Dali’nin eserlerinin sergilendiği, Dali Müzesi geziyoruz. Kuzeyin en güzel bu iki şehri sizi Catalan dünyasının ayrıcalıklarına götürecektir. Turumuzun ardından otelimize geri dönüş. Geceleme otelimizde.

3.GÜN BARSELONA (GUELL PARK & POBLE ESPANYOL & GOTIK MAHALLE)

Sabah kahvaltı sonrası tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra Guell Park & Poble Espanyol & Gotik Mahalle turu düzenlenecektir. UNESCO tarafından koruma altına alınmış, Barcelona’nın ünlü mimar-tasarımcısı Antoino Gaudi’nin yarattığı Guell Park’ı ve 1929 yılında yapılmış olan Poble Espanyol‘da, İspanya’nın 116 tane farklı binasını kendine özgü mimarileri ile tanıma imkanı bulacaksınız. Devamında Barcelona’nın en otantik bölgelerinden biri olan Gotik Mahalleyi adım adım gezerek tarihi havayı soluma şansına sahip olacaksınız. Tur bitimi otelimize dönüş  ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

4.GÜN BARSELONA - İSTANBUL
Sabah kahvaltı sonrası en geç saat 10:00'a  kadar odaların boşaltılması ve serbest zaman. Rehberimiz tarafından belirtilecek saatte buluşma ve Barselona Havalimanı'na hareket. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK1836 tarifeli seferi ile saat 13:55'de İstanbul’a hareket. Yerel saate göre 19:20’de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na varış ve turumuzun sonu.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:
 • Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul (Sabiha Gökçen) - Barselona - İstanbul(Sabiha Gökçen) gidiş-dönüş arası ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Barselona’da belirtilen kategorideki otelde toplam 3 gece oda-kahvaltı (3 continental kahvaltı) konaklama
 • Barselona konaklama vergisi
 • Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri
 • Panoramik Barselona şehir turu
 • Prontotour Türkçe Tur Liderliği Hizmeti
 • Havalimanı ve güvenlik vergileri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
 • KDV

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
 • Vize ücreti ve servis bedeli   120 EURO  
 • Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları.
 • Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
 • Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
 • Dahil olduğu açıkca belirtilmemiş her türlü hizmet
 • SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı (muafiyet) %20 oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır.. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.
 • Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.