7/24 Destek Hattı +90 262 321 06 32

Personel Taşımacılığı

Personel Taşımacılığı

Kocaeli Turizm Sunduğu Personel Taşımacılığı Hizmetinde En İyi Sonucu Almak İçin;
Yaşanılan Olağandışı Durumlarda En Pratik Çözümleri Üreterek Hizmet Kalitesini Arttırır.
Konforlu Araçları Kullanır.
Araçların Varış Zamanlarını En Uygun Şekilde Belirler.
Optimum Yol Planını Çizer Ve Uygular.
Araç Takip Sistem Teknolojisi Kullanır

Kocaeli Turizm Sunduğu Hizmetlerin Standartlarını Yükseltmek Ve Sürekliliğini Sağlayabilmek İçin;
Her Proje, Sorumlusu Tarafından Yerinde Takip Edilir.
Şoför Eğitimlerine Önem Verir.
Kontrol Ve Denetimler Yapar.

Öğrenci Taşımacılığı

Öğrenci Taşımacılığı

Zorunlu eğitim kapsamındaki okul öncesi ve diğer öğrenci taşıma hizmetlerini düzenli ve güvenli hale getirmek, bu amaçla taşıma yapacak gerçek ve tüzel kişilerin yeterlilik ve çalışma şartlarını belirlemek, Yönetmeliğin gerekli kıldığı denetimleri geçirerek Kamu kurum ve kuruluşları ile Özel Okulların öğrenci taşımak için kullanılan “Okul Servis Aracı, Taşımacılığı ve Sürücüler ile Rehber Personeli” hizmetleri vermekteyiz.
Öğrenci Servis Taşımacılığında mevzuattan ve idari düzenlemelerden kaynaklanan şart ve yükümlülüklere uymakta ve kanun, yönetmelikleri sürekli takip ederek güncellemeleri zamanında yapmaktayız.
İş sağlığı ve güvenliği risklerini kontrol altına alarak ilgili yasal mevzuata, idari düzenlemelere uyarak gerekli tüm tedbirlerimizi almaktayız.
Her yıl okullar açılmadan önce yapmış olduğumuz denetimler ile araçlarımızı test edip tüm eksiklikleri giderilerek,kusursuz olarak hizmet vermelerini sağlamaktayız..

Filo ve Araç Kiralama

>Filo ve Araç Kiralama

SARTUR TURİZM; talebiniz doğrultusunda istediğiniz marka ve modele uygun araçları şoförlü veya şoförsüz olarak hizmetinize sunmaktadır.
Filo Araç Kiralama yöntemi ile gerekli fizibilitesi çıkartılmış amaca ve hedefe odaklı profesyonel çözümler sunuyoruz.
Sizleri karmaşık maliyetlerden, ekstra masraflardan, araç bakımı v.s. sorunlardan kısa sürede kurtarıyoruz. Kiraladığınız araçların trafik sigortasını, kaskosunu, vergi ve periyodik bakım giderlerini tamamen biz karşılıyoruz.Siz sadece işinize odaklanın. .

VIP Hizmetler

VIP Hizmetler

Sartur Turizm; son model ve VIP taşımacılığa uygun olarak özel olarak üretilmiş araç filosu ile misafir ve personellerinizi havaalanında karşılayarak belirttiğiniz konuma zamanında ve güvenli yolculuk ile ulaşmasını sağlamaktadır.
Transferi yapılacak personel bilgisine göre ; otomobil, minivan, midibüs ve otobüs araçlarımızı VIP konforu ile tahsis etmekteyiz.

Organizasyon

Organizasyon

Sartur Turizm; ülkemizin birbirinden güzel ve tarih kokan mekanlarına düzenleyeceğiniz veya düzenlediğimiz gezilerimizde son model araçlarımız ile konforlu yolculuklara çıkıyoruz.
Fuar, tanıtım gecesi, iş yerlerinin çalışanları için hazırladığı gezi organizasyonları, bireysel olarak düzenlenmiş gezi veya geceler için toplu araç temini konusunda teklif alınız.